Vlastníte elektrárnu? Vydělávejte s námi.

Solar Global Investments, a.s.

Jsme součástí skupiny Solar Global, která se angažuje v oblasti obnovitelných zdrojů od roku 2006. V letech 2009—2013 jsme postavili stopadesát fotovoltaických elektráren o celkovém výkonu 50 MW. Momentálně vlastníme dvacet čtyři FVE o celkovém výkonu 35 MW. Naše sesterská společnost Solar Global Service poskytuje servisní služby více jak šedesáti FVE o celkovém výkonu přesahujícím 100 MW.

Vzhledem k našim zkušenostem v oblasti obnovitelných zdrojů a finanční síle jsme se rozhodli rozšířit své investiční portfolio nákupem dalších fotovoltaických elektráren. Společnost Solar Global Investments vlastní čtyři FVE, ale průběžně vedeme jednání o nákupu dalších elektráren. 

Za společností Solar Global Investmets stojí lidé, kteří mají rozsáhlé know-how z oblasti projektování, investičního zabezpečení, výstavby i následného provozování fotovoltaických elektráren a to nejen v České republice. Od vzniku profesní asociace CZEPHO jsme byli nejen jejími zakládajícími členy, ale zároveň jsme se podíleli na jejím vedení formou členství v představenstvu CZEPHO. Díky tomu známe osobně všechny rozhodující lidi v oblasti fotovoltaiky v ČR. Investice do obnovitelných zdrojů a fotovoltaiky jsme se rozhodli realizovat i proto, že tímto směrem se bude vyvíjet budoucí energetika, na které se chceme podílet.

 

Solar Global Investments, a.s.

Křižíkova 680/10b

186 00 Praha 8 - Karlín

IČ: 04410882

info@sginvest.cz

Zobrazit na mapě